Exposities:

2018  September: Natura, Kunststroming. Haastrecht
2018 Augustus: modeltekeningen, Firma van Drie, Gouda
2018 April: Art nordic, Kopenhagen
2018 Februari/April : Solo bij Filmhuis gouda
2017: Oktober/December: Solo bij Galerie Windkracht 13, Den Helder
2017 Juli/September : Hilton hotel, Parijs
2017 Mei/Juli: Marriott hotel, Rotterdam
2017 Februari: Galerie Thuillier, Parijs
2017 Februari: Staalkaart, Firma van Drie, Gouda
2016 Oktober: Appendi XS 2, Goethe Institut, Rotterdam, met Stichting Appendix Grafiek
2016 Oktober: Blauwdruk tijdens Art The Hague, met VOG
2016 Oktober: Ladenkastenproject Museum Dordrecht, met Stichting Appendix Grafiek
2016 Oktober: Grafiek van A tot Z, WTC Art Gallery, Rotterdam
2016 April: Open atelier, voormalig Weeshuis, Gouda
2016 Februari: Doorbraak, Atelier Havenhoofd 1, Middelharnis
2016 Februari: Vluchteling, in het kader van de Geuzenpenning,Vlaardingen
2015 November/December: Solo bij Gouda Studio’s, Gouda
2015 September: Vrijheid van Geest, Hoogezand, met VOG
2015 Augustus: Survival, Stichting Kunstwerkt, Schiedam
2015: Into the wood, Illuzien, Bergambacht
2015: Kunstkijk special grafiek, Kunst+, Middelharnis
2015: 2x2x2, Stichting Kunstwerkt Schiedam, met Renate van Opdorp, Harrie Bots en Marcel Moll
2015: Bijlage 1, Grafiekbeurs Borken Dld, met Stichting Appendix Grafiek
2015: Another Day, Another Image, Krimpen aan den IJssel, met Renate van Opdorp
2014: Onverwacht, SBK Dordrecht
2014: At Random #3, Goethe Institut, Rotterdam, met Stichting Appendix Grafiek
2014: Nieuwe Impuls, Stichting Kunstwerkt, Schiedam
2013: At Random #2,Boekhandel van Gennep Rotterdam, met Stichting Appendix grafiek
2013: Art Primeur, Galerie de Compagnie, Dordrecht
2013: Het Gouwe Ei, Rotterdam, afstudeerexpositie
2013: De Witte Slagerij, Rotterdam, met Claire Bik en Renate van Opdorp
2013: Cultuurhuis, Krimpen aan de Lek
2012: Kunstroute “Hollanders komt naar het water”, Ammerstol
2012: Museum Meermanno, Den Haag, met studiegenoten
2011: Boekhandel Selexyz Donner, Rotterdam, met studiegenoten
2010: Hudsonmuseum, Rotterdam, met studiegenoten
2009: Open atelierroute Waddinxveen, met Evert-Jan Mookhoek
2008: Restaurant de Unie, Waddinxveen
2007: Open atelierroute Waddinxveen,met Jose Remmerswaal
2007: Bibliotheek Waddinxveen
2006: Rabobank, Ter Aar

Opleiding:

2009-2013: Willem de KooningAcademie, autonoom
2008-2009: Kon. Academie voor Beeldende Kunsten, Den Haag, autonoom deeltijd
2004-2008: Parkexpressie Alphen a/d Rijn, schilderen
2004-2008: Werkschuit Gouda, zeefdrukken
2006-2008: Werkschuit Gouda, edelsmeden
2003-2004: SKVR Rotterdam, zeefdrukken
2003-2005: Julia Woning via van Beek, schilderen

Workshops:

2012: kooldruk bij Kees Brandenburg, Middelburg
2012: broomoliedruk bij Kees Brandenburg, Middelburg
2012: fototechniek “van Dyck Brown” bij het Fotomuseum, Rotterdam
2004-2009: emailleren bij Ellen Goldman, Den-Haag
2009: fotopolymeeretsen bij Polymetaal, Leiden
2007: glasscasting bij Tetterode, Amsterdam
2006: glasblazen bij Kosta Boda, Zweden
2003: schilderen bij Roswitha Robijn

Prijs:

2006: nominatie Groene Hart prijs

Werk:

2018-heden: docent grafiek bij SKVR, Rotterdam
2016-heden: eigenaar www.everycolor.nl, winkel in teken-en schildermaterialen
2012-2016: organisatie Kunststroming, kunstroute van de Krimpener Kunstwaard
2006-2008: schilderles aan verstandelijk gehandicapten bij De Bruggen, Waddinxveen

Bestuursfuncties:

2015-heden: voorzitter Illuzien
2013-heden: penningmeester Stichting Appendix Grafiek